Lokalizacja

20 minut od centrum Warszawy dzięki nowej obwodnicy

2 MIN.
SKLEP

2 MIN.
PARK

7 MIN.
WKD

5 MIN.
AUTOBUS

3 MIN.
PRZEDSZKOLE

7 MIN.
SZKOŁA

Łatwy, wygodny dojazd

Jesteśmy na skraju Komorowa i Nowej Wsi. Rozejrzyj się. Tu pośród pięknych brzóz i cudownie pachnących sosen, przy ulicy Polnych Maków powstało przepiękne miejsce – Osiedle „Między Kwiatami”. Można by pomyśleć, że jesteśmy w wymarzonym miejscu na letni wypoczynek. Jednak osiedle zostało tak zaprojektowane, by mieszkańcy byli tu szczęśliwi przez cały rok.

Poza malowniczą perspektywą sąsiedztwa parku i terenów zielonych, głównym atutem osiedla jest okoliczna infrastruktura Komorowa i Pruszkowa. Osiedle „Między Kwiatami” to miejsce nierozerwalnie zespolone z otaczającą okolicą. Pełnymi garściami czerpie z piękna otaczającej przyrody oraz zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i rozrywkowej.

Okolica

Tylko kilka minut dzieli Cię od przedszkoli, szkół, sklepów, parku, cukierni, lodziarni, pizzerii. Kilkanaście minut zajmie Ci podróż do centrum Warszawy – to mniej niż mieszkańcom niektórych dzielnic stolicy. Wkrótce będziesz mógł skorzystać z oferty blisko 150 sklepów pierwszej w Pruszkowie galerii handlowej, do której dojedziesz w niespełna 10 minut. A jeśli będziesz chciał się zrelaksować, w każdej chwili możesz otworzyć okno lub wyjść do ogródka.Biuro sprzedaży: 600 077 196 | | biuro@miedzykwiatami.pl